Connect with us

Skype: Telefoniczne rozmowy bez ograniczeń

TELEKOMUNIKACJA

Skype: Telefoniczne rozmowy bez ograniczeń

Skype, najpopularniejszy na świecie komunikator internetowy, chce zrewolucjonizować polski rynek telekomunikacyjny. Do swojej oferty wprowadził taryfy abonamentowe, w których za kilkanaście złotych miesięcznie można rozmawiać z numerami w całej Polsce, Europie lub na świecie.

Obecnie w Skype do wyboru są następujące główne taryfy abonamentowe – Kraj (za 12,59 zł brutto miesięcznie można prowadzić darmowe rozmowy z telefonami stacjonarnymi w całej Polsce), Europa (za 17,19 zł brutto miesięcznie można prowadzić darmowe rozmowy z telefonami stacjonarnymi w 20 krajach w Europy) oraz Świat (za 40,19 zł brutto miesięcznie można prowadzić darmowe rozmowy z telefonami stacjonarnymi w 34 krajach na całym świecie).

Ilość przeprowadzonych rozmów jest ograniczona do 10 tys. miesięcznie zgodnie z zasadami właściwego użytkowania Skype. Rozmowy można realizować o dowolnej porze. Do pierwszego czerwca 2008 roku trwa promocja – wykup abonament na trzy miesiące, a zapłać jak za dwie.

Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie komputera podłączonego do Internetu.

Czytaj dalej
Reklama
Może to także Ciebie zainteresuje...
Karol Bancerz

Z branżą call center związany od 14 lat. Od prawie 12 lat prowadzi CCNEWS.pl, pierwszy, największy i najpopularniejszy w Polsce vortal o customer care. Zarządzał wieloma projektami telemarketingowymi dla operatorów telefonii komórkowej, linii lotniczych i towarzystw ubezpieczeniowych. Ostatnio odpowiedzialny był za nadzorowanie procesu wydawania wiz przez konsulaty USA dla obywateli Polski, Rosji, Białorusi i Litwy. Zwolennik zrównoważonego rozwoju biznesu ze wsparciem sztucznej inteligencji. Obecnie bloger, dziennikarz, przedsiębiorca – baczny obserwator zmieniających się trendów w obsłudze klienta. Prezes zarządu Belocal Polska Sp. z o. o. oraz członek zarządu Polskiego Instytutu Wiedzy Praktycznej - właściciela platformy WIEDZAPRAKTYCZNA.pl.

Skomentuj

POPULARNE