Connect with us

Dr Irena Eris i arvato rozpoczynają współpracę

AKTUALNOŚCI

Dr Irena Eris i arvato rozpoczynają współpracę

arvato services Polska oraz Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris S.A., wiodący na polskim rynku producent kosmetyków pielęgnacyjnych, rozpoczynają współpracę w ramach obsługi programu motywacyjnego „Piękna motywacja”.

Współpraca pomiędzy arvato services Polska i Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris S.A. obejmuje szeroki wachlarz działań, mających na celu wdrożenie i przeprowadzenie programu motywacyjnego „Piękna motywacja” skierowanego do konsultantów sklepów zaproszonych do udziału w programie (B2B). Firma arvato będzie odpowiedzialna za zakup i wysyłanie nagród, pomoc w ich doborze oraz za zarządzanie bazami danych uczestników programu.

Ponadto arvato weźmie udział w opracowywaniu regulaminu programu oraz przygotowaniu i druku katalogu promującego akcję we współpracy z agencją reklamową.

Program motywacyjny „Piękna motywacja” został przygotowany przez firmę Dr Irena Eris z okazji wprowadzenia na rynek nowej linii kosmetyków Lirene Individual Program.

– Od lat specjalizujemy się w usługach dotyczących obsługi programów lojalnościowych i motywacyjnych, więc nasze doświadczenie jest jednocześnie naszą najlepszą wizytówką. Niezwykle cieszy nas fakt, że tak znana i ceniona marka, jaką jest Lirene doceniła nasz profesjonalizm i powierzyła nam w bardzo szerokim zakresie obsługę swojego programu motywacyjnego. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie satysfakcjonująca dla obu stron – powiedziała Lidia Ratajczak-Kluck, Dyrektor Obszaru Media i DM w arvato services Polska.

– Wysoka jakość marki kosmetyków Lirene została zbudowana dzięki konsekwentnym działaniom prowadzącym do pełnej satysfakcji naszych klientek. Dlatego też wprowadzając na rynek program „Piękna motywacja” zdecydowaliśmy się nawiązać współpracę z firmą arvato services Polska. Dzięki temu mamy pewność, że wdrożenie i przeprowadzenie programu odbędzie się w sposób profesjonalny, gwarantujący uczestniczkom obsługę na najwyższym poziomie – dodaje Sebastian Morawietz, Krajowy Kierownik Sprzedaży – Rynek Tradycyjny z Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris.

Karol Bancerz

Z branżą call center związany od 14 lat. Od prawie 12 lat prowadzi CCNEWS.pl, pierwszy, największy i najpopularniejszy w Polsce vortal o customer care. Zarządzał wieloma projektami telemarketingowymi dla operatorów telefonii komórkowej, linii lotniczych i towarzystw ubezpieczeniowych. Ostatnio odpowiedzialny był za nadzorowanie procesu wydawania wiz przez konsulaty USA dla obywateli Polski, Rosji, Białorusi i Litwy. Zwolennik zrównoważonego rozwoju biznesu ze wsparciem sztucznej inteligencji. Obecnie bloger, dziennikarz, przedsiębiorca – baczny obserwator zmieniających się trendów w obsłudze klienta. Prezes zarządu Belocal Polska Sp. z o. o. oraz członek zarządu Polskiego Instytutu Wiedzy Praktycznej - właściciela platformy WIEDZAPRAKTYCZNA.pl.

Skomentuj

POPULARNE