Connect with us

Piotr Kulikowski w Radzie Nadzorczej ARTERIA SA

AKTUALNOŚCI

Piotr Kulikowski w Radzie Nadzorczej ARTERIA SA

Zarząd Arterii S.A. podjął uchwałę o powołaniu do Rady Nadzorczej spółki Piotra Kulikowskiego przy jednoczesnym odwołaniu z niej Wojciecha Szwarca.

Kulikowski to 34 letni specjalista z zakresu finansów i bankowości. Doświadczenie zdobywał w największych instytucjach finansowych m.in. Citibank Handlowy, następnie w Citigroup Private Bank, Zurych. Obecnie zajmuje stanowisko Senior Private Banker w Credit Suisse.

Karol Bancerz

Z branżą call center związany od 14 lat. Od prawie 12 lat prowadzi CCNEWS.pl, pierwszy, największy i najpopularniejszy w Polsce vortal o customer care. Zarządzał wieloma projektami telemarketingowymi dla operatorów telefonii komórkowej, linii lotniczych i towarzystw ubezpieczeniowych. Ostatnio odpowiedzialny był za nadzorowanie procesu wydawania wiz przez konsulaty USA dla obywateli Polski, Rosji, Białorusi i Litwy. Zwolennik zrównoważonego rozwoju biznesu ze wsparciem sztucznej inteligencji. Obecnie bloger, dziennikarz, przedsiębiorca – baczny obserwator zmieniających się trendów w obsłudze klienta. Prezes zarządu Belocal Polska Sp. z o. o. oraz członek zarządu Polskiego Instytutu Wiedzy Praktycznej - właściciela platformy WIEDZAPRAKTYCZNA.pl.

Skomentuj

POPULARNE