niedziela, 22 Lipiec 2018
29 °c
Warsaw

Service Factor

inaczej zdolność obciążeniowa. W call center jest to np. maksymalna ilość jednoczesnych połączeń mogących wejść jednocześnie do obsługi w drzewie IVR bez uszczerbku na wytrzymałości. SF na poziomie 1,15 oznacza, że w tym wypadku IVR może przyjąć 15% więcej połączeń niż dostępna ilość agentów. Parametr ten jest już dość rzadko kontrolowany przez managerów call center z uwagi na ciągły rozwój technologii i małą istotność parametru na obsługę klientów.

« Back to Glossary Index
Redakcja

Redakcja

CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC.

Od 11 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO.

Zdaniem niezależnych instytutów badawczych: Instytut Monitorowania Mediów oraz Press Service Monitoring Mediów jesteśmy najchętniej czytanym i najbardziej angażującym swoich czytelników portalem branżowym (branży customer care) w Polsce.

PRZECZYTAJ jeszcze o...

Zaloguj się do konta

Uzupełnij poniższe pola aby się zarejestrować

Odzyskaj hasło.

Wpisz swój login lub adres e-mail aby odzyskać hasło.