ccnews.pl to jedyny portal newsowo-publicystyczny branży customer care w Polsce. Od prawie 11 lat dobieramy najatrakcyjniejsze formy dotarcia do czytelników. Przez te lata zauważyliśmy, że ponadprzeciętne wyniki uzyskujemy stosując niestandardowe formy promocji produktów i usług naszych partnerów. Dlatego z powodzeniem działamy w obszarze content marketingu.

 

Content marketing, czyli tzw. marketing treści, to strategia polegająca na pozyskiwaniu potencjalnych klientów poprzez publikowanie atrakcyjnych i przydatnych treści, które zainteresują ściśle sprecyzowaną grupę odbiorców.

Content marketing – Wikipedia, wolna encyklopedia
https://pl.wikipedia.org/wiki/Content_marketing

 

 

Przez prawie 11 lat swojej działalności udało się nam dotrzeć i zbudować stałe audytorium wśród managerów call center outsourcingowych i in-house, członków zarządów, prezesów tych firm, entuzjastów customer experience, komunikacji omnichannel i obsługi klienta w kanałach cyfrowych – social media, video czat, czat etc.

 

W ramach działań content marketingowych możemy zaproponować:

WIDEO WYWIADY
WIDEO REPORTAŻE
SERIALE INTERNETOWE

FOTOREPORTAŻE
FOTOGALERIE
FOTOKOMIKSY

REDAKCJA TEKSTÓW
PORADNIKI
FELIETONY

STORYTELLING

REDAKCJA I WYDANIE E-BOOKÓW

ORGANIZACJA EVENTÓW

WEBINARIA
WIDEO TRANSMISJE

ORGANIZACJA EVENTÓW

Dane przygotowane przez niezależne instytuty monitorujące rynek mediów:

ranking_presservice

ranking_imm_aktywnosc

ranking_presservice2

Wydawca:
BELOCAL Polska Sp. z o.o.
ul. Lindleya 16 lok. 301
02-013 Warszawa
NIP: 7010493628
KRS: 0000565170

tel. (+48) 790 759 066CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC.

Od prawie 11 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO.

Copyright © 2006 - 2017 by: BELOCAL POLSKA Sp. z o.o.

Do góry