Video and Situation Intelligence od Verinta z nagrodami

Oferowany przez firmę Verint produkt Nextiva Video Business Intelligence (VBI) znalazł się wśród systemów, które uhonorowano nagrodami 2013 Retail Fraud Award w kategorii „najbardziej innowacyjnych rozwiązań do monitoringu w sklepach”. Nagrody te — przyznawane przez Retail Knowledge Media, czołowe wydawnictwo dla branży handlu detalicznego (ponad 79 tysięcy czytelników) — są przyznawane najbardziej wyjątkowym producentom za innowacje stworzone z myślą o zapobieganiu oszustwom i stratom w handlu detalicznym.

Rozwiązanie Verint VBI znalazło się na krótkiej liście wśród innych rozwiązań do monitoringu jako produkt oferujący innowacyjne metody monitoringu sklepowego. System zdobył nagrodę z uwagi na unikalne narzędzia do rejestrowania i analizowania wzorców poruszania się klientów po sklepie, które pomagają zoptymalizować działania w dziedzinie zapobiegania stratom, zwiększyć współczynniki konwersji, poprawić wydajność operacyjną i zmaksymalizować poziom zadowolenia klienta[1].

Nextiva Video Business Intelligence to kompleksowa platforma analityczna, która pomaga rozszerzyć wykorzystanie infrastruktury monitorującej przez zastosowanie danych wideo z istniejących kamer bezpieczeństwa, aby wyodrębniać z nich dane dotyczące zachowań klientów, wzorców robienia zakupów, wydajności pracowników i ogólnego działania sklepu.

Platformę Nextiva PSIM nagrodzono za innowacyjność w dziedzinie technologii informatycznych i bezpieczeństwa
Firma Verint otrzymała też nagrodę za innowacyjność w dziedzinie technologii informatycznych i bezpieczeństwa w konkursie 2013 Golden Bridge Awards. Oferowaną przez Verint platformę do zarządzania bezpieczeństwem informacji Nextiva PSIM wyróżniono jako „srebrnego zwycięzcę” w kategorii „zintegrowanych rozwiązań zabezpieczających”.

Program Golden Bridge Business Awards powstał, aby wyróżniać osiągnięcia i pozytywny wkład firm i osób z całego świata oraz zwracać na nie uwagę branży i konkurentów. Rozwiązanie Nextiva PSIM wyróżniono z uwagi na jego zdolność przekształcania nieprzetworzonych danych dotyczących bezpieczeństwa w analizy typu Actionable Intelligence poprzez integrację wielu systemów i czujników w jednym interfejsie.

Nextiva PSIM w czasie rzeczywistym generuje analizy sytuacji oparte na olbrzymich ilościach danych, aby zoptymalizować bezpieczeństwo, a przy tym usprawnić zarządzanie i zoptymalizować koszty. Najnowsza wersja oferty Verint PSIM jest ściślej zintegrowana z systemami innych producentów, w tym narzędziami do zarządzania wideo, kontroli dostępu oraz rozpoznawania tablic rejestracyjnych i detekcji twarzy, co pomaga skrócić czas realizacji projektu i zwiększyć użyteczność systemu. Zawarte w nim narzędzia do monitorowania wizualnego są w stanie śledzić ludzi na obrazie z różnych kamer, wykorzystując obliczenia bliskości i układ wideo do obserwowania podmiotów również w bardzo gęstych, złożonych środowiskach.

„Firma Verint nieprzerwanie dostarcza rozwiązania do monitoringu, które pozwalają użytkownikom w łatwy i niezawodny sposób interpretować olbrzymie ilości danych wideo” — powiedział Steve Weller, wiceprezes i dyrektor generalny działu rozwiązań do analizy wideo i sytuacji (Video and Situation Intelligence Solutions) w firmie Verint. „Przyznane nam nagrody uwidaczniają nasze zaangażowanie w dostarczanie technologii, które zaspokajają potrzeby najbardziej złożonych i rygorystycznych środowisk monitoringu, pomagając użytkownikom zagłębiać się w nowe obszary analiz w celu podwyższenia bezpieczeństwa, budowania świadomości i zwiększania intensywności działań prewencyjnych”.

Słownik
1. poziom zadowolenia klienta. Miara stopnia zadowolenia klienta z produktu, usługi oferowanej przez sprzedającego lub obsługi posprzedażowej odpowiadający oczekiwaniom klienta. Badanie poziomu…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Polecony w wersji elektronicznej

Ministerstwo Cyfryzacji i Poczta Polska wprowadzają nową usługę, która daje możliwość elektronicznego odbioru poleconej korespondencji listowej, bez konieczności bezpośredniej…
Czytaj więcej

Pokolenia Y i Z na rynku pracy. Czego oczekują od pracodawcy?

Współczesny pracodawca musi sprostać coraz większym oczekiwaniom ze strony pracowników. Dla osób z pokoleń Y i Z wysokie wynagrodzenie nie jest już bowiem najważniejszym kryterium wyboru pracodawcy – dziś liczy się możliwość rozwoju, docenienie, ale także elastyczność pracy i dostęp do nowoczesnych technologii, usprawniających system wykonywania obowiązków.