altar.png


Altar Sp.z o.o.


ul. Różana 5, 25-729 Kielce
4 Różana
Kielce świętokrzyskie PL

Altar Sp. z o.o. jest dostawcą autorskiego systemu Altar Contact Center do profesjonalnej obsługi klienta i realizacji kampanii sprzedażowych. Oferuje również usługę Effi, która zapewnia kontakt w czasie rzeczywistym z użytkownikami strony internetowej. Dzięki sprytnym, proaktywnym mechanizmom zachęca klienta do kontaktu ad hoc i wspiera go w wyborze produktu. Zastosowanie usługi Effi zwiększa współczynnik konwersji strony internetowej (CRO) nawet do 30% (realne dane z wdrożenia usługi u operatora telekomunikacyjnego).

Kompetencje firmy, ponad dwudziestoletnie doświadczenie oraz niestandardowe podejście do potrzeb biznesowych klienta

docenili m.in. Bank Pocztowy, Lux Med, BIK, wydawnictwo WSiP, Wydawnictwo Pedagogiczne Operon oraz Multimedia Polska, wybierając system Altar Contact Center do obsługi swoich klientów.

Spółka realizuje też innowacyjne projekty związane z wykorzystaniem wideoczatu w contact center i wspólną, zdalną pracą na tej samej stronie internetowej (co-surfing).

W efekcie współpracy z firmą Migam powstał ­– na bazie systemu Altar Contact Center – Tłumacz Migam, wideoplatforma do komunikacji osoby niesłyszącej ze słyszącą. Korzystają z niej m.in.: PZU, PKP, Samsung, T-Mobile, ING, RTV EURO AGD, Orange.

W ramach rozwoju tego projektu, w ubiegłym roku Altar zrealizował też aplikację mobilną Tłumacz Migam.

Zdobyła ona dwie prestiżowe nagrody: Mobile Trends Awards 2015 dla najlepszej aplikacji w dziedzinie komunikacji i społeczności oraz tytuł Aplikacji bez barier przyznanej przez Stowarzyszenie „Integracja”.

Altar wyróżnia kompleksowe podejście do obsługi klienta masowego, dlatego do rozwiązań klasy contact center oferuje kilka rozszerzeń funkcjonalnych

schemat-acc

Wydawca:
BELOCAL Polska Sp. z o.o.
ul. Lindleya 16 lok. 301
02-013 Warszawa
NIP: 7010493628
KRS: 0000565170

tel. (+48) 790 759 066CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC.

Od prawie 11 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO.

Copyright © 2006 - 2017 by: BELOCAL POLSKA Sp. z o.o.

Do góry
DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x