BIZNES

Integrated Solutions już 6 lat na rynku

Integrated Solutions (IS), spółka-córka Orange Polska obchodzi swoje 6. urodziny. 7 czerwca 2011 roku w strukturach największej grupy telekomunikacyjnej w Europie Środkowo – Wschodniej została powołana spółka z ofertą usług chmurowych, rozwiązań bezpieczeństwa IT i data center.

Integrated Solutions (IS), spółka-córka Orange Polska obchodzi swoje 6. urodziny. 7 czerwca 2011 roku w strukturach największej grupy telekomunikacyjnej w Europie Środkowo – Wschodniej została powołana spółka z ofertą usług chmurowych, rozwiązań bezpieczeństwa IT i data center. Za cel IS postawił sobie połączenie świata IT i telekomunikacji. Pierwszą usługą, którą wprowadzono na rynek był system zintegrowanej komunikacji z chmury (UCaaS, Unified Communications as a Service), który już po pół roku od swojej premiery znalazł odbiorców wśród największych firm i instytucji publicznych w Polsce.

Dziś strategia Integrated Solutions opiera się na trzech fundamentach – integracji ICT, synergii z Orange Polska oraz na doradztwie bazującym na wiedzy i doświadczeniu zdobytym podczas realizacji ponad 3500 projektów technologicznych. IS towarzyszy klientom w cyfrowej transformacji zgodnie z koncepcją ewolucji i budowania swojej wartości poprzez kompetencje. Firma obok szerokiego wachlarza usług as a Service, cyberochrony i rozwiązań Smart City, wprowadza do swojego portfolio rozwiązania z obszaru Virtual Reality, IoT i zaawansowanej analityki danych. IS bazuje na partnerstwach z liderami rynku takimi jak: Accenture, Apple, Dell EMC, IBM, Microsoft czy SAS Institute, dzięki czemu jest w stanie oferować wybór najlepszych technologii.

„2017 rok upływa pod znakiem zettabajtów danych, które potrzebują przestrzeni, ochrony i analizy. Priorytetem firm są inwestycje w bezpieczeństwo, rozwiązania analityczne i Internet Rzeczy. CERT Orange Polska wykrył w 2016 roku aż 17199 incydentów bezpieczeństwa. To około 47 incydentów dziennie. 41,11% przypadków stanowiły obraźliwe i nielegalne treści np. spam, a 20,31% przypadków to próby włamań. Według PWC, głównym źródłem wycieku danych w firmach jest wciąż pracownik. Biorąc to pod uwagę i przygotowując naszych klientów do wejścia w życie rozporządzenia RODO, Integrated Solutions oferuje firmom i instytucjom publicznym rozwiązania chroniące przed każdym rodzajem ataku i wycieku danych połączone z audytem zgodności z przepisami RODO – mówi Mariusz Chochołek, Prezes Integrated Solutions.

„Spektrum naszego działania jest bardzo szerokie, pracujemy nad wieloma projektami z firmami z różnych branż – wraz z naszą spółką-matką rozwijamy platformę klimatyczną EO ClimLab dla Europejskiej Agencji Kosmicznej. Nasi eksperci łączą dane z różnych źródeł uwzględniając lokalną specyfikę Polski, Czech i Rumunii. Dbają także o udostępnianie danych za pomocą API. Pozyskane dane pozwolą m.in. na lepsze zarządzanie sytuacjami kryzysowymi i procesami urbanizacji. Integrated Solutions to dziś już nie tylko integrator ICT, to wszechstronny doradca klienta oferujący swoje wsparcie i know-how w każdym, nawet najbardziej unikatowym projekcie ” – dodaje Mariusz Chochołek.

Integrated Solutions już 6 lat na rynku
Skomentuj

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wydawca:
BELOCAL Polska Sp. z o.o.
ul. Lindleya 16 lok. 301
02-013 Warszawa
NIP: 7010493628
KRS: 0000565170

tel. (+48) 790 759 066CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC.

Od prawie 11 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO.

Copyright © 2006 - 2017 by: BELOCAL POLSKA Sp. z o.o.

Do góry
DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x

DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x