STRATEGIE I INWESTYCJE

Migam szuka inwestora

Migam ponownie chce pozyskać pieniądze na rozwój. Właśnie uruchomiono kolejną emisję akcji na platformie crowdfundingowej – Bestfound i rozpoczęto poszukiwania inwestora.

Migam ponownie chce pozyskać pieniądze na rozwój. Właśnie uruchomiono kolejną emisję akcji na platformie crowdfundingowej – Bestfound i rozpoczęto poszukiwania inwestora.

Migam to istniejąca od 2011 roku firma, której głównym polem działania jest język migowy. Jej najbardziej znaną usługą jest jednak internetowy tłumacz języka migowego.

Migam stworzyło też pierwszą w historii Polski ofertę telekomunikacyjną wraz z firmą T-Mobile Polska – abonament.migam.org, dzięki któremu osoby głuche mogą korzystać z najbardziej elementarnych codziennych sprawach: kontakcie z lekarzem, bankiem czy urzędem.

Firma na platformie Bestfound chce pozyskać 400 tys zł. Cena jednej akcji wynosi 250 zł. W ciągu pierwszych dni udało się pozyskać 8 akcjonariuszy i zebrać kapitał 3500 zł. Do końca pozostało jeszcze 55 dni.

Jednak zainteresowani kupieniem akcji nie ukrywają, że cena za 1 akcję jest dość wysoka. „Różnica między ceną nominalną, a cena nabycia jest bardzo duża i to mnie niepokoi.” – komentuje jeden z internautów przyglądający się kampanii na platformie crowdfoundingowej.

Oferta Migam dostępna tutaj – https://inwestor.migam.org

Migam szuka inwestora
Skomentuj

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wydawca:
BELOCAL Polska Sp. z o.o.
ul. Lindleya 16 lok. 301
02-013 Warszawa
NIP: 7010493628
KRS: 0000565170

tel. (+48) 790 759 066CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC.

Od prawie 11 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO.

Copyright © 2006 - 2017 by: BELOCAL POLSKA Sp. z o.o.

Do góry