OUTSOURCING

Andrzej Rezler dołączył do CCIG

Z początkiem marca 2017 r. do zespołu Business Development w CCIG Group dołączył Andrzej Rezler. Jako Development & Sales Director będzie odpowiadał za zarządzanie akwizycji nowych Partnerów na rynku polskim.

Z początkiem marca 2017 r. do zespołu Business Development w CCIG Group dołączył Andrzej Rezler. Jako Development & Sales Director będzie odpowiadał za zarządzanie akwizycją nowych Partnerów na rynku polskim.

– W Grupie od dawna – ze względu na przygotowane działania rozwojowe i modyfikujące utrzymanie biznesu – planowaliśmy podjęcie współpracy z osobą, która płynnie przejmie procesy związane z pozyskaniem i wdrażaniem nowych projektów w naszych spółkach – komentuje dla CCNEWS.pl Marcin Kapralski, prezes zarządu CCIG Group – Jego specjalizacją będzie Polska, bo jego dotychczasowa wiedza i doświadczenie pokazuje, że świetnie się w specyfice naszego rynku porusza.

Andrzej Rezler od 2001r. był związany z takimi brandami jak TP Internet (usługi internetowe), Wind Telecom (integrator rozwiązań technologicznych dla sektora call center), Internet Group SA (platforma call center), Call Center Poland oraz Grupa Data Contact (call center) i później Armatis-lc. Praktycznie w każdej ze spółek jego obowiązki i odpowiedzialność obejmowały funkcje zarządcze, powiązane z obszarem sprzedaży, obsługi klienta i operacji.

Andrzej Rezler dołączył do CCIG
Skomentuj

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wydawca:
BELOCAL Polska Sp. z o.o.
ul. Lindleya 16 lok. 301
02-013 Warszawa
NIP: 7010493628
KRS: 0000565170

tel. (+48) 790 759 066CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC.

Od prawie 11 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO.

Copyright © 2006 - 2017 by: BELOCAL POLSKA Sp. z o.o.

Do góry
DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x

DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x