SPRZĘT

Plantronics wprowadza w Polsce globalną usługę serwisową w trybie door-to-door

Marka Plantronics od ponad 50 lat jest pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań mających na celu usprawnienie komunikacji zarówno w biznesie jak i segmencie konsumenckim. Wszystko zaczęło się, gdy w 1961 roku dwóch pilotów spotkało się w garażu, aby opracować nowy model słuchawek, mający zastąpić…

Marka Plantronics od ponad 50 lat jest pionierem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań mających na celu usprawnienie komunikacji zarówno w biznesie jak i segmencie konsumenckim. Wszystko zaczęło się, gdy w 1961 roku dwóch pilotów spotkało się w garażu, aby opracować nowy model słuchawek, mający zastąpić tradycyjny zestaw wykorzystywany w lotnictwie cywilnym, a już w 1969 roku pierwsze słowa człowieka na Księżycu zostały wypowiedziane właśnie do urządzenia Plantronics.

Odpowiedzialność firmy za produkt nie kończy się z chwilą, gdy zejdzie on ze sklepowej półki. Dla marki Plantronics działania posprzedażowe są równie ważne jak sam proces tworzenia produktu. O ich najwyższą jakość dba zespół obsługi klienta, który doradza w kwestiach związanych z prawidłowym użytkowaniem sprzętu i pomaga w razie problemów. Z końcem 2016 roku Plantronics zdecydował się rozszerzyć gwarancję na swoje produkty o globalną usługę serwisową w trybie door-to-door.

W przypadku usterki oryginalny sprzęt Plantronics, który obejmuje gwarancja, zostanie wymieniony na nowy w modelu 1:1. Użytkownik, którego zgłoszenie reklamacyjne zostało uznane jako zasadne, może liczyć na szybką reakcję serwisu, który jest w stanie zrealizować wymianę już następnego dnia roboczego*.

Dostrzegając jak bardzo mobilny stał się współczesny konsument, Plantronics umożliwia dokonywanie wymiany sprzętu w dowolnym wskazanym przez użytkownika miejscu – w domu, w biurze czy pokoju hotelowym. Tym samym producent nawiązuje do jednego z głównych założeń firmy, jakim jest upraszczanie komunikacji.

Procedura zgłoszenia usterki jest niezwykle klarowna i odbywa się przez stronę internetową. „To wielki krok dla polskiego rynku – mówi przedstawiciel firmy Plantronics. – „Niewiele firm może zapewnić rozpatrzenie gwarancji w ciągu jednego dnia roboczego. Użytkownik wchodzi na stronę plantronics.com i wybiera właściwy kraj, a potem loguje się do swojego konta, podając numer seryjny sprzętu i otrzymuje nowy w miejsce wadliwego. Wprowadzając gwarancję door-to-door, Plantronics chce zapewnić klientów, że ma pełne zaufanie do jakości swoich produktów.”

Plantronics wprowadza w Polsce globalną usługę serwisową w trybie door-to-door
Skomentuj

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wydawca:
BELOCAL Polska Sp. z o.o.
ul. Lindleya 16 lok. 301
02-013 Warszawa
NIP: 7010493628
KRS: 0000565170

tel. (+48) 790 759 066CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC.

Od prawie 11 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO.

Copyright © 2006 - 2017 by: BELOCAL POLSKA Sp. z o.o.

Do góry
DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x

DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x