ROZMOWY

Michał Chrobak: Zawziętości nauczyła mnie babcia

Urodził się bez dłoni i stóp, ale ma to coś, co pcha go do przodu. Pasję i motywację. Jego marzeniem jest występ na Paraolimpiadzie w narciarstwie alpejskim. Odnosi kolejne sukcesy i zdobywa medale. Gdy większość pełnosprawnych ludzi siedzi przed komputerami czy telewizorami, on trenuje i pracuje.

Urodził się bez dłoni i stóp, ale ma to coś, co pcha go do przodu. Pasję i motywację. Jego marzeniem jest występ na Paraolimpiadzie w narciarstwie alpejskim. Odnosi kolejne sukcesy i zdobywa medale. Gdy większość pełnosprawnych ludzi siedzi przed komputerami czy telewizorami, on trenuje i pracuje. Jest przykładem, że niepełnosprawność może oznaczać normalność. Nie musi ograniczać i nie oznacza konieczności siedzenia w domu. Michał Chrobak, na co dzień pracujący w call center Armatis w Bielsku Białej chce więcej. Postawił sobie wysokie cele i je realizuje.

Jak trafiłeś do call center?
To był przypadek. Tak naprawdę to szukałem jakiejkolwiek pracy, by dorobić. Wysłałem swoje cv do wielu firm. Armatis skontaktował się jako pierwszy. Po rozmowie kwalifikacyjnej spodobało mi się.

Jak sobie radzisz w pracy?
Od września 2016 roku pracuję w Dziale Wsparcia Technicznego jednego z prowadzonych w Armatis projektów. W życiu codziennym nie ma rzeczy, której nie potrafiłbym zrobić, od urodzenia sobie radziłem. Zawziętości nauczyła mnie babcia, która mnie wychowywała. Również w pracy pracuję na takim sprzęcie, jak wszyscy, bez żadnych przystosowań. Nie mam taryfy ulgowej.

Co najbardziej lubisz w tej pracy? Co byś zmienił?
Miłą atmosferę oraz podejście kadry kierowniczej do pracownika. Nie ponaglają, nie krzyczą, tak długo wyjaśniają, aż pracownik zrozumie, mają normalne podejście do pracy, nie zaborcze. W DWT zajmowałem się przyjmowaniem zgłoszeń od klientów. Najczęściej była to pomoc zdalna, wsparcie przy uruchomieniu usługi lub tłumaczenie spraw technicznych.. Teraz zajmuję się przedłużaniem umów. Gdybym mógł decydować, co zmienić, to powiększyłbym wolną przestrzeń wokół stanowiska pracy, jest troszkę za mała.

Jak wygląda Twój normalny dzień?
Codziennie przed pracą wychodzę z psem. Po pracy co drugi dzień chodzę na siłownię. W wolnej chwili gram w gry na komputerze. W lecie jeżdżę na rowerze, spaceruję po górach i jeżdżę na desce wodnej.

Jak trafiłeś do sportu? Jakie są Twoje sukcesy?
Gdy chodziłem do szkoły podstawowej, poszukiwano zawodników do klubu narciarskiego dla niepełnosprawnych. Zgłosiłem się i zacząłem uprawiać narciarstwo alpejskie. Jestem zdobywcą I iII miejsca w slalomie i gigancie w Mistrzostwach Polski w Narciarstwie Alpejskim Niepełnosprawnych.

Jak udaje Ci się połączyć pracę ze sportem?
Czasami jest ciężko, nieraz muszę zrezygnować z paru godzin treningu, żeby zarobić na życie. Czas pokaże, co będzie dalej. Na razie pracuję i trenuję. Moim celem jest medal na Paraolimpiadzie.

Michał Chrobak: Zawziętości nauczyła mnie babcia
Skomentuj

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wydawca:
BELOCAL Polska Sp. z o.o.
ul. Lindleya 16 lok. 301
02-013 Warszawa
NIP: 7010493628
KRS: 0000565170

tel. (+48) 790 759 066CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC.

Od prawie 11 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO.

Copyright © 2006 - 2017 by: BELOCAL POLSKA Sp. z o.o.

Do góry
DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x

DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x