SYSTEMY CC

Interactive Intelligence drugi rok z rzędu liderem

Firma Interactive Intelligence Group Inc. – globalny dostawca usług chmurowych do budowania lojalności klientów, komunikacji i współpracy, drugi rok z rzędu znalazła się wśród „Liderów” raportu Gartner 2016 Magic Quadrant for Contact Center as a Service, North America. Interactive to jedyny producent, który został zaliczony do grona liderów zarówno w raporcie Gartner Magic Quadrant dla usług CCaaS w Ameryce Północnej, jak i w ogólnoświatowym raporcie Magic Quadrant poświęconym infrastrukturze contact center.

Raport Gartner 2016 Magic Quadrant for Contact Center as a Service, North America, zapewnia analizę producentów opartą na kompletności wizji i zdolności do jej realizacji. (Pełen raport jest dostępny do pobrania pod tym artykułem)

„Jako producent zajmujący czołową pozycję w kwadrancie liderów CCaaS pod względem kompletności wizji, uważamy, że oferujemy klientom sprawdzone rozwiązanie chmurowe, które może całkowicie zmienić ich strategię budowania lojalności klientów i uzyskać znaczną przewagę konkurencyjną”, powiedział dr Donald Brown, założyciel i dyrektor generalny Interactive Intelligence.

W opisie liderów w raporcie Gartnera można przeczytać: „Ponieważ rynek CCaaS w Ameryce Północnej jeszcze dojrzewa, liderów można najlepiej opisać jako dostawców oferujących solidny produkt wielokanałowy oraz dużą dostępność usług, którzy zyskali już duże grono dużych oraz małych klientów. Potrafią też wspierać różne poziomy złożoności wdrożeniowej, w tym wdrożenia wielokanałowe oraz integracje z różnorodnymi systemami firm trzecich”.

Interactive Intelligence oferuje publiczne, oparte na mikrousługach rozwiązanie chmurowe o nazwie PureCloud Engage zaprojektowane pod kątem organizacji każdego typu i wielkości. PureCloud Engage działa w chmurze Amazon Web Services i został opracowany z myślą o szybkim wdrożeniu, łatwości użycia, maksymalnej elastyczności i skalowalności oraz ciągłym dostarczaniu innowacyjnych aplikacji.

Firma oferuje również Communications as a Service (CaaS), prywatne rozwiązanie chmurowe dla indywidualnych dzierżawców zaprojektowane z myślą o średnich i dużych centrach kontaktowych. CaaS bazuje na pakiecie Interactive Intelligence do budowania zaangażowania klientów, Customer Interaction Center (CIC), który jest przeznaczony do instalacji w siedzibie firmy.

Raport do pobrania tutaj.

Interactive Intelligence drugi rok z rzędu liderem
Skomentuj

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wydawca:
BELOCAL Polska Sp. z o.o.
ul. Lindleya 16 lok. 301
02-013 Warszawa
NIP: 7010493628
KRS: 0000565170

tel. (+48) 790 759 066CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC.

Od prawie 11 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO.

Copyright © 2006 - 2017 by: BELOCAL POLSKA Sp. z o.o.

Do góry
DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x

DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x