TELEMARKETERZY

Ej, a gdzie się podziali Ci ludzie?

Kolejny film, tym razem bohaterami są konsultanci Contact Center One. Ale nad całością czuwała Paulina Kołodzińska. Cóż – my nic nie mamy do powiedzenia – może poza tym, że to trzeba zobaczyć 🙂

ACC_TOPKolejny film, tym razem bohaterami są konsultanci Contact Center One. Ale nad całością czuwała Paulina Kołodzińska. Cóż – my nic nie mamy do powiedzenia – może poza tym, że to trzeba zobaczyć 🙂

 

 

 

 

W Contact Center One stawiamy na współpracę, a naszym mottem jest „Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”, dlatego w nagraniu brała udział ekipa z dwóch oddziałów: Opole i Częstochowa, a całość zmontowała nasza trenerka główna Paulina Kołodzińska!

ccone_logoPaulina Kołodzińska
W branży od ponad 6ciu lat.  Charakterystyczne cechy: poczucie humoru, cięta riposta, głowa pełna refleksji, analiza otoczenia.  Lubi: ludzi z podobnym poczuciem humoru, rozwój osobisty, ciekawostki naukowe, przyrodę, zwierzęta, psychologię, ostatnio polubiła podróże, uwielbia szybką jazdę samochodem.  Co robi w pracy? Szkoli, uczy, czasem kogoś rozbawi, wymyśla dużo kreatywnych rozwiązań, które usprawniają pracę i procesy.

 

ACC_BOTT

Ej, a gdzie się podziali Ci ludzie?
Skomentuj

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wydawca:
BELOCAL Polska Sp. z o.o.
ul. Lindleya 16 lok. 301
02-013 Warszawa
NIP: 7010493628
KRS: 0000565170

tel. (+48) 790 759 066CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC.

Od prawie 11 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO.

Copyright © 2006 - 2017 by: BELOCAL POLSKA Sp. z o.o.

Do góry
DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x

DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x