SPRZĘT

VoIP-owe nowości w portfolio marki innovaphone

Firma innovaphone AG, pionier nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla firm i instytucji, uzupełniła  swoje portfolio o nowy wielofunkcyjny telefon VoIP, który jest doskonałym rozwiązaniem dla klasycznej telefonii, jak również dla platform Unified Communications. IP112 to najnowsze, innowacyjne rozwiązanie innovaphone oparte na zaawansowanej technologii, dostępne w przystępnej cenie.

Najnowszym produktem z rodziny telefonów IP od innovaphone jest telefon IP112. Podobnie jak  wcześniejszy model IP111, posiada duży kolorowy wyświetlacz, 16 dynamicznych klawiszy funkcyjnych oraz 32 przyciski partnerskie, które realizują w pełni ideę intuicyjnej obsługi interfejsu użytkownika. Model IP112 wyposażony został dodatkowo w port USB umożliwiający podłączenie zestawu słuchawkowego UC. Nowym rozwiązaniem jest także port Gigabit-Ethernet, który pozwala w pełni wykorzystać przepustowość oferowaną przez sieć firmową. Dzięki wykorzystaniu technologii Gigabit-Ethernet (PoE) do zasilania potrzebny jest tylko jeden przewód zasilający, a zintegrowany przełącznik Ethernet umożliwia podłączenie komputera lub innego urządzenia do sieci lokalnej. W połączeniu z aplikacją innovaphone my PBX, telefon IP112 staje się nowoczesnym narzędziem UC do komunikacji biznesowej. Zastosowanie kodeka audio Opus gwarantuje wysoką jakość dźwięku przy optymalnym wykorzystaniu szerokości pasma oraz bardzo niskich opóźnieniach.

Telefon IP112 umieszczony jest w segmencie cenowym pomiędzy modelem IP111 oraz telefonami IP222/IP232, nagrodzonymi prestiżową nagrodą „Red Dot Award” w kategorii ‘product design’. Telefony wyróżniają nietypowe innowacyjne optyczne widełki i magnetyczny uchwyt na słuchawkę, dzięki czemu zdaje się ona unosić w powietrzu. Na szczególną uwagę z tej linii produktów zasługuje model IP232 wyposażony w duży dotykowy ekran. Telefon potrafi pracować w dwóch standardach (H.323 i SIP), obsługuje dźwięk HD, dzięki wykorzystaniu kodeka G.722 oraz posiada trzy porty USB umożliwiające różne opcje rozbudowy. Do portu tego może zostać podłączone szeregowo do dwóch modułów rozszerzających IP2X2-X. Każdy z nich zapewnia automatyczny dostęp do rozszerzonej listy kontaktów, nawet do 32 pozycji.

Skomentuj

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wydawca:
BELOCAL Polska Sp. z o.o.
ul. Lindleya 16 lok. 301
02-013 Warszawa
NIP: 7010493628
KRS: 0000565170

tel. (+48) 790 759 066CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC.

Od prawie 11 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO.

Copyright © 2006 - 2017 by: BELOCAL POLSKA Sp. z o.o.

Do góry
DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x

DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x