Premiera NAV365

Podczas konferencji „Microsoft Dynamics dla Biznesu 2015”, która odbędzie się w dniach 12-13 maja br. w Warszawie, będzie miała miejsce oficjalna premiera nowego produktu stworzonego przez firmę IT.integro we współpracy z Microsoft – NAV365.

 

Rozwiązanie dostępne na chmurowej platformie Microsoft Azure jest połączeniem systemu Microsoft Dynamics NAV ze zintegrowanym pakietem Office 365. To pierwszy tego rodzaju produkt na polskim rynku systemów ERP dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom handlowo-usługowym dostępny w abonamencie od kwietnia br.

– Badanie Ipsos MORI przeprowadzone na zlecenie Microsoft wskazuje, że 51% proc. firm z sektora MŚP korzysta obecnie z usług w chmurze. 72 proc. respondentów przyznało, że technologie mobilne, w tym urządzenia i usługi, są coraz ważniejsze z perspektywy efektywności pracy, zaś 64 proc. uważa nowoczesne technologie informatyczne, w tym mobilne, za kluczowe dla sukcesu firmy. Rozwiązanie NAV365, które stworzyliśmy bazując na produktach Microsoft, jest odpowiedzią na oczekiwania sektora MŚP, który chce korzystać z innowacyjnych technologii na warunkach dopasowanych do ich możliwości – komentuje Piotr Śledź, Prezes firmy IT.integro.

NAV365 oferuje korzyści wynikające zarówno z użytkowania systemu ERP, pakietu biurowego Office 365, jak i technologii cloud computing. Rozwiązanie łączy w sobie trzy technologie umożliwiające optymalizację procesów w całej firmie, zarówno w zakresie zarządzania poszczególnymi działaniami, jak i współpracy między pracownikami. System Microsoft Dynamics NAV pozwala efektywnie zarządzać finansami, środkami pieniężnymi, środkami trwałymi, zakupami, łańcuchem dostaw, zapasami, kontaktami i zadaniami. Natomiast dzięki włączeniu pakietu Office 365 i platformy Azure umożliwia pracę zdalną i usprawnienie komunikacji, pozwalając na dzielenie się dokumentami i informacjami, komunikowanie się w środowisku chmury w dowolnym momencie i miejscu, integrację z serwisami społecznościowymi czy dostęp do danych z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.

– NAV365 jest dostępny w abonamencie, stąd nie wymaga dużych nakładów inwestycyjnych. Dzięki temu mogą sobie pozwolić na niego wszystkie firmy sektora MŚP, które dążą do zwiększenia produktywności. Zintegrowanie produktów Microsoft w jednym pakiecie wpływa nie tylko na ich wydajność i efektywność, ale również na niższą cenę. Gorąco zachęcam do zapoznania się z tym innowacyjnym rozwiązaniem podczas majowej konferencji Microsoft Dynamics dla Biznesu 2015 – mówi Paweł Jędrusik, dyrektor działu Microsoft Dynamics w Polsce.

Więcej informacji na temat rozwiązania można znaleźć na stronie www.nav365.pl. Szczegóły konferencji „Microsoft Dynamics dla Biznesu 2015” są dostępne na stronie www.dynamicsdlabiznesu.pl oraz www.facebook.com/msftdynamicsPL.

 

 

Add a comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *