BEZPIECZEŃSTWO

System antyfraudowy Bonair wyróżniony

18 marca br. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie podczas Gali Technologicznej „Gazety Bankowej” firma Bonair otrzymała rekomendację w kategorii „Rozwiązanie” za system wykrywania nadużyć kredytowych.

System wykrywania nadużyć kredytowych (antyfraud) wspiera obsługę weryfikacji sytuacji podejrzanych oraz umożliwia parametryzację reguł i algorytmów funkcjonowania przez upoważnionych pracowników organizacji. System powstał w oparciu o doświadczenia ekspertów w dziedzinie antyfraud oraz wykorzystuje sprawdzone rozwiązania firmy Bonair: platformę CasePro oraz Silnik Decyzyjny.

Gala Technologiczna zgromadziła kilkaset osób – menedżerów z sektora finansowego i firm informatycznych. Wyłoniono laureatów w kategoriach: „Hit Roku 2015” oraz „Lider Informatyki Instytucji Finansowych 2014”, a także przyznano rekomendacje w konkursie „Hit Roku 2015”. Przedsiębiorstwa zgłosiły niemal 50 projektów.

– Cieszymy się, że nasze rozwiązanie zostało wyróżnione w konkursie Gazety Bankowej – komentuje Artur Paluchowski, Dyrektor Działu Sprzedaży, Bonair SA.
– System antyfraudowy dołącza do grupy rozwiązań Bonair związanych z ograniczaniem ryzyka i monitorowaniem klientów. Jest to potwierdzenie naszego zaangażowania w rozwój aplikacji dedykowanych bankom i innym instytucjom finansowym – dodaje.

Skomentuj

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wydawca:
BELOCAL Polska Sp. z o.o.
ul. Lindleya 16 lok. 301
02-013 Warszawa
NIP: 7010493628
KRS: 0000565170

tel. (+48) 790 759 066CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC.

Od prawie 11 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO.

Copyright © 2006 - 2017 by: BELOCAL POLSKA Sp. z o.o.

Do góry
DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x

DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x