Zaloguj się na konto

Jako zarejestrowany użytkownik masz dostęp do dodatkowych materiałów: nagrań video, recenzji, analiz oraz raportów.

Słownik branżowy

routing połączeń

Wyznaczanie trasy i wysłanie nią połączeń telefonicznych. Koordynacją trasy połączeń zarządza urządzenie węzłowe, w którym kształtowany jest ruch sieciowy, nazywane jest routerem – jego rolę może pełnić np. komputer stacjonarny czy oddzielne dedykowane urządzenie.

Zostań pierwszym Ambasadorem Call Center w Polsce

Tegoroczny konkurs „Telemarketer Roku” będzie wyjątkowy. I to nie dlatego, że poznamy kolejnych najlepszych telemarketerów w Polsce, ale po raz pierwszy wyłonimy Ambasadora Call Center[1] – konsultantów, którzy dzielą się z innymi swoją wiedzą i opiniami o telemarketingu na łamach naszego ( i nie tylko) portalu.

 

Rada Programowa konkursu Telemarketer Roku oraz przedstawiciele naszej redakcji wspólnie wyłonią najlepszy felieton autorstwa telemarketera, który – bez skrótów i poprawek publikuje portal callcenternews.pl w ramach rubryki „Okiem konsultanta”.
Felieton można wraz ze zdjęciem oraz krótką notatką biograficzną wysłać do naszej redakcji na adres kontakt@callcenternews.pl do 22 maja. Nadesłane teksty zostaną opublikowane na naszych łamach, a nazwisko autora najlepszego tekstu zostanie zaprezentowane podczas uroczystej gali finałowej „Telemarketera Roku” już w czerwcu.

 

 

Słownik
1. Call Center. Firma lub dział w firmie zajmujący się telefoniczną obsługą klienta realizowaną przez przeszkolonych pracowników (telemarketerów, konsultantów, agentów). Obsługa…
Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Artykuły na pokrewne tematy
Czytaj więcej

Rekordowy wzrost przychodów firm w rankingu „Deloitte Technology Fast 50 Central Europe”

Pandemia okazała się być sprawdzianem dla wielu branż, ale dla firm z sektora technologicznego stała się szansą na rozwinięcie działalności i podbicie nowych rynków. Na przestrzeni ostatnich czterech lat dynamika wzrostu przychodów wszystkich spółek technologicznych rankingu „Deloitte Technology Fast 50 Central Europe” wyniosła aż 2 278 proc.