SPRZĘT

VoIPoint nowym dystrybutorem 3CX w Polsce

Firma VoIPoint została autoryzowanym dystrybutorem firmy 3CX, która jest twórcą m.in. nagradzanego systemu 3CX Phone System (IP PBX dla systemu Windows) i w pełni zintegrowanego z rozwiązaniami Yealink. Dzięki nawiązaniu współpracy przez 3CX i Yealink, firma VoIPoint dostarczy na rynek polski pełne rozwiązania telekomunikacyjne.

VoIPoint będzie wspierał partnerów 3CX w Polsce poprzez zapewnianie stałej dystrybucji licencji, wsparcia technicznego i bezpłatnych szkoleń techniczno-handlowych. Jeszcze w tym roku VoIPoint rozpocznie szkolenia sprzedażowe, które skierowane będą do partnerów chcących zwiększyć zyski z rosnącego rynku VoIP w Polsce. „3CX Phone System dla Windows to najlepsze rozwiązanie IP PBX na rynku, dlatego też chcemy oferować je naszym partnerom.” – mówi Tomasz Owczarek, Dyrektor zarządzający VoIPoint.

Nominacja VoIPoint pomoże 3CX kontynuować ekspansję na rynku polskim. „Nasza współpraca z VoIPoint potwierdza zaangażowanie 3CX w budowanie sieci partnerskiej w Polsce oraz silne postanowienie, by stopniowo zwiększać udział 3CX na tym rynku. VoIPoint będzie w stanie zapewnić partnerom 3CX wysoki poziom wsparcia, intensywne szkolenia techniczne i sprzedażowe oraz dostarczanie licencji.” – mówi Sebastian Balan z firmy 3CX.

Firma 3CX nawiązała we wrześniu globalną współpracę z producentem telefonów IP, firmą Yealink. Dzięki temu porozumieniu, firma VoIPoint – będąca od teraz dystrybutorem obydwu marek – dostarcza kompleksowe rozwiązania oparte o produkty tych dwóch uznanych producentów.

Skomentuj

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wydawca:
BELOCAL Polska Sp. z o.o.
ul. Lindleya 16 lok. 301
02-013 Warszawa
NIP: 7010493628
KRS: 0000565170

tel. (+48) 790 759 066CCNEWS.pl to jedyny specjalistyczny newsowo-publicystyczny wortal internetowy w Polsce w całości poświęcony zagadnieniom związanym z obsługą klienta, customer services, omnichannel, customer experience i technologiom wykorzystywanym przez centra obsługi klienta. Informuje, edukuje i komentuje aktualne trendy i wydarzenia na Polskim rynku CC.

Od prawie 11 lat dostarcza wartościową wiedzę o polskim rynku CC i BPO.

Copyright © 2006 - 2017 by: BELOCAL POLSKA Sp. z o.o.

Do góry
DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x

DARMOWA PRENUMERATA
NEWSLETTERA


Dwa razy w tygodniu na Twój e-mail przegląd najważniejszych wydarzeń branży contact center & customer care!

Imię:
E-mail:
x